WED - Zimní bunda - dvoustranné - WH / LUFTWAFFE / Fallschirmjäger

Dostupnosť: dočasně vyprodaný
Jednotková cena: 687,69 € 687.69
quantity szt.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Pin It

Popis

Unikátní zimní bundy replika "Anorakanzug 43" vyrobený EXTREME OUTDOOR CLOTHING ve Velké Británii produkuje v 2000-2010 bundy pro horolezce a armádu. Bunda z odborných, moderních materiálů (vyvinutý speciálně pro armádu), voděodolnosti, větruvzdornosti a prodyšné. V letech 2005-2008 bundy tyto byl šitý na míru. Vzhledem ke kvalitě použitých materiálů, jedinečnosti konstrukce a na skutečnost, že každý plášť byl vyroben na míru cenu těchto bund již přesáhla částku 200 GBP. v současné době je na trhu sběratelů, tyto bundy jsou oceněny na více než 400 GBP ,

Velikost - Extra

Přesné rozměry měří vleže:

     Celková délka - 81 cm

     Celková šířka - 75 cm

     Délka rukávu od ramene - 64 cm

     Délka rukávu od podpaží - 54 cm

 

V současné době jsou tyto bundy jsou již vyráběny. Důležité je výroba nebude pokračovat již, takže bundy jsou prakticky nemožné. Nabídka je pouze jeden kus. Prezentace a prohlížení bundy jsou k dispozici na adrese:

http://www.gunmart.net/accessories_review/wheres_eagle_dare_parka

Bundy nosí Richard Burton, Clint Eastwood a jejich pobočkou byly považovány za velmi vzácné německý model v kamufláži Zimní bundy 1945 typu Splinter D. Nicméně, podle nové informace pravděpodobně byly vyrobeny speciálně pro film. Jedním ze způsobů, nebo jiná společnost Extreme Outdoor Clothing bylo tak silně inspirován filmem a požadavků zákazníků, které se rozhodly vyrábět vlastní repliky.
Ale to nejsou jen obyčejný, jednoduchý repliky pro reeneactors. Bundy jsou vyrobeny v době války té nejvyšší kvality s moderními materiály, ale stále si zachovala autentickou reprodukci tohoto neobvyklého maskovací vzor, který umožňuje, aby byly uznány jako unikátní zimních bund z filmu
"Where Eagles Dare" - pol. "Kam orli nelétají" - reż. Brian G. Hutton (1968)

Tyto výrazné bundy byly používány později i na natáčení filmu "The Eagle Has Landed" - pol. ”Orel přistál” - reż. John Sturges (1976)

Každý, kdo sledoval film, ví, že bunda bunda je oboustranná, což znamená, že jedna strana je pokryta lesním kamufláží a na druhé straně je stejnoměrně bílá. Tímto způsobem má jak les a sníh kamufláž je k dispozici v jedné bundy, otočením na druhou stranu. Bunda je oboustranná, takže všechny kapsy a uzávěry jsou dvoulůžkové.

Textilie je z vojenského materiálu "Combat 2000", který je směsí polyiestru / bavlna. Tento materiál byl použit ministerstvem obrany (Ministerstva obrany - MOD), provést nejodolnější a praktické oblečení armády v časném 2000s, takže bunda je určena pro velmi náročné použití. Samozřejmě, nic není nezničitelný, ale budete potřebovat hodně času a úsilí, aby tento typ srsti vydržet. Maskovací se aplikuje stejným způsobem jako když je použito pro moderních vojenských bundy. To zajišťuje, že barvy nevyblednou. Materiál, ze kterého je plášť je odolný nejen velmi větru, ale i vodotěsné. Důležité je si ponechává plné vlastnosti do nejméně 30 myje.

Tento materiál byl vybrán speciální díky své pevnosti a hydroskopický vlastnostmi. Tyto charakteristiky odlišit od ostatních. Přes pláště moderních materiálů stále si zachovává stejný vzhled, jaké byly použity ve filmu. Bunda z důvodu vysoké odolnosti proti větru a jeho dvouvrstvé konstrukce je velmi teplý, ale trochu těžší než ostatní k dispozici na reakce trhu. Bunda nesplňuje oteplování. Tím, že neomezuje pohyb. Jako doplňkový izolační plášť je ideální pro polární (jako ve všech profesionálních horských bundy). Tlačítka jsou originální Bundeswehr uniformy ze 60. let, které dává jen bundu ještě více autentický vzhled. Bunda má kapuci s integrovaným kabelem tkané z bavlny, která umožňuje kapuce ležet volně na zadní straně paží nebo byl svázán těsně kolem jejich tvářích. To má zajistit ochranu před větrem, ale zároveň ne snížit viditelnost.

Všechny pera, klapky a kapsy jsou dvojnásobek toho, co je typické pro dvoustranný bundy. V souladu s původním pláštěm má další kartu bezpečnostním upevnění bundy zůstat v teple a ještě lépe na ochranu proti větru. Pás je adstringentní, které po založení pláště zapadá těsně k tělu. Na obou stranách jsou kapsy s knoflíky. Rukávy mají posily v podobě dodatečných kusy materiálu "bCombat 2000" ve výšce loktů. Manžety se zapnul zastavit pronikání deště a minimalizovaly tepelné ztráty. Nejdůležitější a nejvíce rysem bundy je maskovací vzor. Stanoviska jsou samozřejmě rozděleny, zda se jedná o model druhé světové války, nebo ne. Ale jedna věc je jistá. Je to věrný reprezentace maskování použit ve filmu. To může být popsán jako tvaru kříže model Wehrmacht Splinter Typ A rozmazané, bahnité.

Maskovací vzor je velmi dobrá. Geometrické zelených segmenty jsou změkčeny rozmazané okraje, což maskování dominantní tělové pozadí je velmi efektivní. Kromě toho je maskovací účinek potencuje dešťové kapky ve formě vertikálních linií zelené asymetricky aplikovaných na tkaninu. To umožňuje osobě v saku dokonale splyne s okolním prostředím, a to jak zblízka a daleko.

POZOR !!!
Prodává bunda to není originál v době války nebo bunda z filmů
 "Where Eagles Dare" , a " The Eagle Has Landed".

To je vynikající soudobé, kopírování, udělal se všemi detaily, které se používají ve hře. Vzhledem k použití pláště na množině divadla, je možné, že výskyt jemných skvrn nebo známek užívání, ale dávají pláště více autentický a realistický vzhled.

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl